grillipidu plakat

PAIDE TEATRI SÜNNIPÄEV / GRILLiPIDU

9. august 21.00

Wabakohviku hoov (Keskväljak 12)


2015. aasta Arvamusfestivalil arutati teemal „Kas Paidele oma linnateater?“. Kõigest kolm suve hiljem oli küsimärk kadunud. Paidel on oma teater. 2018. aasta Arvamusfestivalil korraldas vastavatud PAIDE TEATER oma esimese aktsiooni GRILLIPIDU - kutsus inimesed tule ümber kokku, tähistas algust ja koosolemist. Sellesuvisel Arvamusfestivalil tähistame oma esimest sünnipäeva!!! ja eelmise aasta kogemusest tiivustunult otsustasime söed uuesti põlema panna ja kutsuda kõiki 9. augusti õhtul kell 21.00 aktsioonile PAIDE TEATRI SÜNNIPÄEV / GRILLIPIDU.

Tähistame PAIDE TEATRI esimest ringi orbiidil ümber päikese. Peateemaks on ikka ja jälle see, mis meid kannustab – kogukond. Söed süttivad, liha küpseb, päike loojub. Loome Paidesse taas ühe kaitseala, kuhu kõik on oodatud.

Aga Paides on veel inimesi, keda kogukonna ja inimeste kokkutoomise teemad kannustavad. Sünnipäev toimub Paide kogukonnakeskuse, ehk Wabakohviku hoovis, kes avab end sel suvel uues kohas. Asukoht nii keskväljaku lähedal, et paika peab ütlus „nagu kiviga visata“. 25 sammukest keskväljakult ühe mõnusa hoovi peale (Keskväljak 12).

SÜNNIPÄEV / GRILLIPEOL saab süüa sarnaselt eelmise aasta peole Eesti parimaid vorste, Eesti parimast lihapoest @Vorstipood, kelle leiab igapäevaselt nii Nõmme kui Balti jaama turult. Vorstipood pakub originaalretseptide järgi valmistatud tõeliselt kvaliteetsest toorainest käsitöövorste. Lisaks neile paneb kohtumisele õla alla Kirna kandis asuv Jõeääre talu, kes kostitab kokkutulnuid värske salatiga. Limonaadi ja muu alkoholivaba keelekastmega aitab meie pidu @A. Le Coq. PAIDE TEATRI trupi parim hot-dogi meister Ursel Tilk kärutab terve õhtu ringi oma roostevabast terasest imemasinaga ja pakub kõigile soovijatele ehtsaid Eesti kuumi koeri.
Wabakohvikus saab vorstisöömise kõrvale kooki, kohvi ja muud head soetada!


Kohtumiseni Wabakohviku hoovis 9. augusti õhtul kell 21.00 PAIDE TEATRI SÜNNIPÄEV / GRILLIPEOL!